В обхід санкцій. Відомий горілчаний бренд купив новий завод у Росії

4 березня 2016, 13:47
Виробник горілки Хортиця - українська компанія Global Spirits  стала власником підмосковного заводу Родник и К, пише російське видання КоммерсантЪ

В компанії вже є підприємство у Вологодській області, проте влітку в нього закінчується ліцензія на випуск алкоголю.

На думку видання, в умовах заборони на ввезення продукції з України другий виробничий майданчик може знадобитися як запасний плацдарм для подальшої роботи в Росії

Відео дня

Про те, що Global Spirits придбала лікеро-горілчаний завод Родник и К в Митищах, розповів топ-менеджер однієї з алкогольних компаній.

Згідно з даними, з 29 грудня 2015 року новим власником ТОВ Родник и К стала кіпрська Oxford AMG-77 Ltd. Їй же належить куплене Global Spirits в 2011 році інше горілчане підприємство — вологодське ТОВ Русский север. Попереднім власником Родник и К було ТОВ Авета-С, власниками якої були Валентина Стовбуренко (50%), Микола Пилаєв і Олексій Стовбуренко (в обох по 25%).

На балансі Родник и К були тільки виробничі лінії, уточнює джерело, знайоме з умовами угоди.

Як зазначає видання, на сайті виробника в переліку підприємств Родник и К не значиться.

Джерело, близьке до Global Spirits, висловлює свою версію придбання Родник и К.

За його словами, в поточному році у заводу «Русский север» закінчується термін ліцензії на випуск алкогольної продукції, і в компанії побоюються можливих складнощів з її продовженням.

За даними СПАРК-Інтерфакс, ліцензія Русского севера закінчується 20 червня.

За даними Аgravery, Global Spirits не єдиний виробник горілки з України, який обзавівся в Росії власним виробництвом. У минулому році холдинг «Баядера» придбав Великоустюгзський ЛГЗ, на якому випускає горілки Цельсій, Воздух і ряд інших марок.

Показати ще новини
Радіо NV
X