В МВФ заявили, що українська влада погодилась на підвищення пенсійного віку

9 лютого 2017, 18:51
Директор прес-офісу Міжнародного валютного фонду Джеррі Райс на брифінгу 9 лютого заявив, що український уряд ухвалив умови програми МВФ, у тому числі погодився з необхідністю "всеосяжної пенсійної реформи"

"Це включає розгляд усіх варіантів для просування до більш сучасної системи з чіткими правилами, які забезпечують заходи щодо більш тривалої зайнятості та більш пізнього виходу на пенсію", - передає слова Райса Укрінформ із посиланням на власного кореспондента.

Відео дня

Зазначається, що таким чином представник МВФ відповів на прохання прокоментувати нещодавню заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви, який не погодився з необхідністю підвищувати пенсійний вік в Україні.

Нагадаємо, 1 лютого Рева заявив, що МВФ вимагає підвищити пенсійний вік для українців, але в нинішній ситуації у Мінсоцполітики немає аргументів на користь такого заходу.

Міністр наголосив, що підвищення пенсійного віку буде останнім кроком після вичерпання всіх можливостей вирішення проблеми Пенсійного фонду.

"Якби я був переконаний, що пенсійний вік потрібно підвищувати, я б вийшов і публічно про це заявив. Я би взяв на себе політичну сміливість, але поки що я не маю аргументів для цього. Я бачу інші можливості вирішення проблеми", - підсумував Рева.

До цього віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заявляв, що підвищення пенсійного віку не дасть бажаного ефекту зі скорочення дефіциту бюджету Пенсійного фонду України.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X