У конкурсі на посаду глави Державної податкової служби переміг заступник міністра фінансів Верланов

23 квітня 2019, 15:24

Заступник міністра фінансів Сергій Верланов переміг в конкурсі на посаду голови Державної податкової служби, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Сьогодні пройшов заключний етап конкурсного відбору.

"Трійка фіналістів в прямому ефірі представила членам комісії свою програму розвитку служби у вигляді презентації, а потім протягом години відповідала на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів і членів комісії, демонструючи професійні знання, лідерські якості, організаторські здібності і стресостійкість. Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 балів, [замміністра юстиції] Сергій Петухов - 13,54 бала, [виконавчий директор ТОВ Стандарт-аудит] Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингової оцінки ", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

За результатами оцінки кандидатів комісія рекомендувала Кабінету Міністрів призначити Сергія Верланов головою Державної податкової служби.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів 6 березня затвердив положення про податкову та митну служби в рамках реорганізації Державної фіскальної служби, а 20 березня оголосив конкурси на посади глав нових відомств. Зараз посаду в.о. глави ДФС займає Олександр Власов.

18 квітня Окружний адмінсуд Києва 17 квітня призупинив конкурс на посаду глави Держмитниці.

Верланов займає посаду заступника міністра фінансів з липня 2018 року. У 2015-2017 роках він був співголовою юридичної правового комітету Американської торгової палати в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X