В Київстарі поскаржилися на атаки на свої мережі в Києві

4 серпня 2016, 12:27
Український оператор мобільного зв'язку Київстар пояснив, з чим пов'язані перебої в роботі мобільної мережі в Києві 3 серпня ввечері - на компанію справили TDOS-атаки, повідомив президент компанії Петро Чернишов

"На нашу мережу прямо зараз йде TDOS-атака. Ми вже майже перемогли", - написав він у коментарях до посту у Facebook Олени Мініч, директора департаменту інновацій та інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яка поскаржилася на проблеми в мережі.

Відео дня

У свою чергу технічний директор Київстар Сергій Клімов вибачився за незручності, доставлені клієнтам і уточнив, що ввечері 3 серпня більше години відбувалася аварійна ситуація – "IP-шторм": частково були вражені сервіси передачі даних і голосу по Києву.

Крім того, за словами Клімова, з квітня Київстар активно займається переоснащенням обладнання, про що вони попереджають своїх клієнтів. "Оптимізація мережі - процес безперервний, і я дійсно згоден, що є в мережі проблемні місця. Важливо, що ми щодня відстежуємо, знаходимо і усуваємо наскільки можливо - це рутина експлуатації та планування", - уточнив він.

Київстар є найбільшим українським оператором мобільного зв'язку, обслуговуючи 25,4 млн абонентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X