У Євросоюзі почали боротьбу з дешевим імпортом з третіх країн

4 грудня 2017, 14:32
Європейська Рада затвердила нові правила боротьби з імпортом товарів з третіх країн, що надходять на ринок за заниженими цінами через втручання держави

Про це повідомляється на сайті Євроради.

Передбачається, що запровадження нових правил допоможе Євросоюзу захистити європейського виробника на внутрішньому ринку і боротися із впливами демпінгового імпорту з країн, що не входять до складу ЄС.

Відео дня

Нові антидемпінгові правила будуть усувати колишні відмінності між ринковою та неринковою економікою для розрахунку демпінгу при збереженні того ж рівня захисту для виробників.

Також Єврокомісія відстежуватиме "істотні ринкові спотворення" між ціною продажу продукту і його собівартістю. Таким чином, виходячи з цього, буде дозволено встановлювати ціну для продукту, посилаючись, наприклад, на ціну товару у країні з аналогічним рівнем економічного розвитку або на відповідні неспотворені міжнародні витрати та ціни.

Згідно з документом, компанії ЄС позбавлять від різних бюрократичних процедур, які стосуються поставок товарів на внутрішній ринок, а малі та середні підприємства будуть отримувати допомогу у процесуальних питаннях у разі подачі скарг у антидемпінгових справах.

Нові торгові правила набудуть чинності з 20 грудня.

Нагадаємо, 16 листопада Європарламент схвалив нові антидемпінгові правила заради захисту робочих місць і промислового виробництва у ЄС.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X