В Єврокомісії назвали недоцільною ідею Порошенка про митний союз України з ЄС

23 листопада 2017, 14:25
Експерти Європейської комісії (ЄК) висловили сумніви щодо доцільності створення Митного союзу між Європейським Союзом (ЄС) і Україною, про що раніше говорив український президент Петро Порошенко

Про це заявив комісар ЄС з питання розширення і європейської політики сусідства Йоханнес Ган, передає Європейська правда.

За його словами, фахівці дали негативний висновок такому формату.

Відео дня

"Ми проводили консультації (всередині Єврокомісії) і експерти з нашого боку не бачать особливого сенсу в цьому форматі", - сказав він, коментуючи ідею України.

"Велику частину переваг можна отримати в межах глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі, яка є в межах асоціації", - пояснив він.

Водночас комісар наголосив, що ця ідея в подальшому може бути предметом консультацій та експертних оцінок, разом з іншими варіантами поглиблення відносин між ЄС та східними партнерами.

Нагадаємо, з початку 2017 року Україна різко наростила експорт продукції в ЄС. У Брюсселі раніше відзначали, що Києву необхідно зосередитися на приведенні українського законодавства до норм і стандартів Євросоюзу, що буде сприятиме імплементації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Водночас президент Петро Порошенко в своєму щорічному зверненні запропонував почати переговори з Брюсселем про створення Митного союзу між ЄС і Україною.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X