У Держенергоефективності порахували, скільки потрібно грошей для термомодернізації

7 вересня 2016, 15:31
Проведення комплексної термомодернізації бюджетних установ України оцінюється в $4,2-8,5 млрд

Про це заявив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження (Держенергоефективності) Сергій Савчук, передає Інтерфакс-Україна.

"Енергосервісний механізм полягає в тому, що енергоефективні заходи у школах, дитсадках, лікарнях та інших установах впроваджуються інвесторами – енергосервісними компаніями, за власні чи запозичені кошти. Вкладені інвестиції енергосервісна компанія повертає виключно за рахунок зекономлених бюджетних установою витрат на комунальні послуги та енергоносії", – сказав він.

Відео дня

За словами Савчука, в проведенні енергоефективності потребують близько 100 тис. бюджетних установ в Україні, а оптимальним способом проведення термомодернізації в них є залучення з цією метою енергосервісних компаній.

Він також зазначив, що наприкінці серпня 2016 року був укладений перший в Україні енергосервісний договір з термомодернізації в Осичковской загальноосвітній школі Савранського району Одеської області.

Раніше повідомлялося, що віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявляв про проект підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України, який дозволить за шість років досягти 20% зниження споживання газу і до 60% - електроенергії.

Показати ще новини
Радіо НВ
X