В автопарку Кабміна з'явився контрабандний броньовик

22 вересня 2016, 11:51
Секретаріат Уряду за результатами тендеру замовив ТОВ Стар-Сервіс технічне обслуговування та ремонт автомобілів за 405 тис грн, один із цих автомобілів раніше завезли контрабандою, пишуть Наші гроші із посиланням на систему Прозорро

У Кабміні замовили обслуговування 23 автівок, до попереднього переліку додались два броньовики – позашляховик Toyota Land Cruiser 200 (2015 р.в.) і Mercedes-Benz S600 Guard (2008 р. в.)

Як пишуть Наші гроші, вказаний Land Cruiser у лютому 2015 року за 1,60 млн грн. імпортувало ПІІ Тойота-Україна від бельгійської компанії Toyota Motor Europe.

Відео дня

А згаданий Mercedes-Benz S600 Guard обійшовся найдорожче – 142 тис грн. Саме це авто завезли в країну із порушенням законодавчих норм. Його ввезли як авто стандартної комплектації, хоча він був броньований, у зв’язку з чим у 2010 р. порушили кримінальну справу щодо контрабанди.

Раніше повідомлялось, що "дочірнє" підприємство НАК Нафтогазу оголосило торги на купівлю бронеавтомобіля Mercedes Benz S600 Guard за більш ніж 5 млн гривень. Пізніше в компанії пояснили, що автомобіль з додатковим захистом призначався для її глави Андрія Коболєва в зв'язку з величезними сумами взаємних позовів до Стокгольмського арбітражного суду між українським НАК Нафтогаз та російським Газпромом.

Показати ще новини
Радіо NV
X