В Ашан підрахували збитки через окупацію Криму та війну на Донбасі

18 лютого 2016, 10:32
Товарообіг мережі гіпермаркетів Ашан впав більше ніж на 500 млн грн через втрату магазинів у Криму та на Донбасі

Про це генеральний директор Ашан Україна Жерар Галле розповів в інтерв'ю Delo.ua.

За його словами, компанія понесла таку суму збитків лише в 2015 році. А потрібно зважати, що магазини в Криму та на Донбасі були втрачені ще у 2014 році.

Відео дня

"Дати точні цифри наших збитків через вимушеного відходу з Донецька я не можу. Єдине, що можу сказати, що ¾ від вартості магазину були внесені в наш річний звіт, як втрати", - заявив гендиректор.

За його словами, магазин в Криму було створено 27 лютого 2014 року.

"На наш жаль, вже навесні ми його закрили - півострів був окупований. Ситуацію трохи пом'якшило то, що ми хоча б не будували свою будівлю - магазин розташовувався в приміщенні колишнього супермаркету" Фуршет ", - додав гендиректор.

"Але, звичайно, ми все одно все практично повністю переробляли. Я вам не можу озвучити точних цифр, але можу назвати їх порядок для розуміння рівня наших інвестицій. Для переобладнання такого магазину в 1 кв. метр потрібно вкласти 600-700 євро. Наш магазин був близько 6 тисяч квадратних метрів ", - сказав Галле.

Нагадаємо, Ашан Україна виграла суд у Антимонопольного комітету України (АМКУ) у справі по картельній змові. У квітні 2015 року АМКУ наклав штрафи на великі торговельні мережі, звинувативши їх у змові. В комітеті визнали винними 14 мереж, з вини яких продукти в 2010-2011 подорожчали на третину.

Показати ще новини
Радіо NV
X