Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В аеропорті Бориспіль не знають, що робити з терміналами B і F

15 березня 2016, 14:02
766
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Литовище не планує змінювати термінали B і F

Держпідприємство Міжнародний аеропорт Бориспіль, який наразі є найбільшим летовищем країни, не розглядає запуску і розвитку термінальних комплексів B і F

Про це повідомив виконуючий обов'язки генерального директора аеропорту Євген Дихне, пише Інтерфакс-Україна.

"Термінал" F "- це демонстрація державної безгосподарності. Коли він зводився, вже не вписувався в стратегію розвитку аеропорту, яка була визначена на той час. На нього витрачено значно більше грошей, ніж планувалося. Він будувався як додатковий, тимчасовий, На сьогодні це приклад неефективного використання ресурсів ", - сказав він на прес-конференції в Києві у вівторок.

Керівництво аеропорту буде думати над тим, як використовувати термінал F, однак зараз він не вписується в стратегію розвитку аеропорту, оскільки "центром тяжіння" є термінал D.

Крім того, незадіяним лишається і термінал В. Він є морально застарілим, перебуває у аварійному стані. У планах його реконструкція, але лише тоді, коли будуть плани реконструювати усю інфраструктуру аеропорту. 

Нагадаємо, міжнародний аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. Га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. М, шириною 60 м, другу - довжиною 3,500 тис. М, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися