В Адміністрації хочуть амністувати все майно перед внесенням в е-декларації - ЗМІ

15 вересня 2016, 15:42
323
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Адміністрації хочуть амністувати все майно перед внесенням в е-декларації - ЗМІ  - фото

У ВР розробили зміни в Податковий кодекс

Податковий комітет Верховної Ради розробив проект закону про внесення змін до Податкового кодексу і ряд інших законів, згідно з якими громадяни звільняться від обов'язку вказувати джерело походження свого майна

Як повідомляє Українська правда, розробка законопроекту координувалася з Адміністрації президента.

"При наданні одноразової декларації суб'єкт одноразового декларування звільняється від необхідності зазначення в одноразовій декларації інформації про джерела походження, підстав набуття права власності та вартості задекларованих активів", - йдеться в проекті закону.

Згідно з документом, суб'єктами декларування є "фізичні особи-резиденти та/або громадяни України, які є власниками активів на території України або за її межами".

"У разі неподання разової декларації задекларованими вважаються активи, які зареєстровані або задекларовані іншим способом у встановленому законом порядку в Україні за станом на 31 грудня 2015 року, а також грошові кошти в розмірі 1 мільйон гривень", - йдеться в документі.

Також декларант має право сплатити податок самостійно певного розміру прибутку або його частини, який був джерелом придбання активів, зазначених в одноразовій декларації.

Також документом пропонується звільнити декларантів від кримінальної відповідальності за завідомо неправдиві відомості або підробку декларацій та інших податкових документів та про порушення податкового, валютного і митного законодавства, "якщо відповідні дії стосуються отримання доходу, з якого було сплачено податок на доходи фізичних осіб". Декларантів також пропонується звільнити від адміністративної та фінансової відповідальності.

Також держава гарантує, що не буде проводити податкову перевірку за фактом подання разової декларації, у тому числі щодо підстав та порядку придбання активів і сплати пов'язаних з ним податків.

Період одноразового декларування вказано з 1 жовтня по 31 грудня 2016 року.

Журнал НВ (№9)

Справа, котра топить президента

Напередодні президентських виборів Петро Порошенко опинився в епіцентрі потужного скандалу в оборонному секторі, який може коштувати йому другого терміну

Читати журнал українською

ТОП 3

Економіка

Вчора, 09:11

thumb img
Голобородько МВФ посилав, але так не буде. Ніхто не збирається сваритися - Зеленський
6345
Економіка

Вчора, 16:10

thumb img
Амбромавічус і Данилюк. Що вони роблять поруч із Зеленським?
6118
Компанії/Ринки

Вчора, 13:55

thumb img
Комітет Європарламенту схвалив директиву про Північний потік-2
5089

Головне

Події

Вчора, 17:15

thumb img
На Донбасі загинув військовослужбовець з Харківської області
Геополітика

Вчора, 19:15

thumb img
США всерйоз розглядають можливість членства Бразилії в НАТО - Трамп
Компанії/Ринки

Вчора, 13:02

thumb img
Наглядова рада Нафтогазу запропонувала Гройсману оновлений склад правління - ЗМІ