Туреччина хоче відкрити в Україні логістичний хаб

29 березня 2019, 11:34

Туреччина розглядає варіанти збільшення флоту та нарощування морського сполучення в Чорному морі з Україною

Туреччина розробила проект створення в Україні логістичного хабу. Про це заявили в посольстві України в Анкарі 28 березня, повідомляє Укрінформ.

"Ми розробили логістичний проект і мають намір відкрити логістичний центр в Україні, а також в Грузії. Звичайно, ми плануємо це зробити на державному рівні, і таким чином це буде дуже великий внесок в транспортну сферу обох країн. Збільшення флоту і нарощування морського сполучення в Чорному морі між нашими країнами буде великим внеском в розвиток транспортної сфери", - сказав представник міністерства морського транспорту і сполучень Туреччини Кемаль Гюней.

Відео дня

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга наголосив на зацікавленості української сторони в такій співпраці.

"Для нас Туреччина - це також можливість долучитися до Шовкового шляху, якщо брати до уваги транспортний вимір. Ми досягли серйозних домовленостей між нашими транспортними відомствами і в цьому напрямку ми хочемо працювати. Це і наявні мережі: Карс - Тбілісі - Баку, для нас це цікаво. і розвиток поромних повідомлень, і всі інші моменти, оскільки весь транзит до Ірану і на Близький Схід з України йде, власне, через цей регіон", - сказав Сибіга.

"Наскільки я розумію, вигідною буде сама вартість доставки вантажів. Але все це повинно бути темою обговорення експертів. У цьому році відбудеться засідання відповідної комісії, сподіваюся, що ці питання будуть винесені на новий, вищий рівень", - сказав дипломат.

Як повідомлялося, Україна і Туреччина працюють над узгодженням останніх пунктів для підписання угоди про вільну торгівлю.

Раніше повідомлялося, що американська промислова компанія Jabil подвоїла виробничі площі в Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X