Уряд затвердив концепцію розвитку цифрової економіки до 2020 року

17 січня 2018, 13:40

Кабінет міністрів України затвердив з доопрацюванням Концепцію розвитку цифрової економіки України до 2020 року.

Рішення ухвалили на засіданні уряду, передає Інтерфакс-Україна.

"Наша амбітна мета - досягти до 2021 року 5% ВВП завдяки розвитку цифрової економіки", - повідомив заступник міністра економічного розвитку та торгівлі Михайло Титарчук.

Відео дня

Він також додав, що визначено близько 50 показників цифрового розвитку України. Один з ключових пунктів плану заходів - показники розвитку цифрових інфраструктур, зокрема, максимальне покриття широкосмуговим інтернетом.

При цьому міністр закордонних справ Павло Клімкін наголосив на необхідності підтвердження задекларованого бюджетом фінансування і звернувся до прем'єр-міністра з проханням взяти це під свій контроль.

Клімкін також вважає, що важливим пунктом стратегії є не тільки економічна, а й громадська її частина.

"Ми звикли до електронних петицій, але там є і пункт про електронні вибори. Те, що ми затверджуємо сьогодні цей документ, свідчить про нашу політичну відповідальність в тому, що ми підтримуємо електронне голосування", - зазначив глава МЗС.

Нагадаємо, раніше міністр економрозвитку і торгівлі Степан Кубів повідомив, що близько третини сільського населення в Україні не мають доступу до широкосмугового інтернету, не мають підключення до інтернету 53% шкіл, близько 99% медичних установ.

Показати ще новини
Радіо НВ
X