Уряд задумався про зняття обмеження на відшкодування ПДВ

15 грудня 2015, 17:17
Кабінет міністрів запропонував зняти обмеження на відшкодування податку на додану вартість експортерам, повідомив перший заступник міністра фінансів Ігор Уманський

Уманський повідомив, що у поданих до Ради проекті бюджету та зміни в законодавство, Кабмін пропонує змінити підхід до планування надходжень та відшкодування ПДВ. Зокрема, всі три складові (імпортний ПДВ, внутрішній ПДВ та на відшкодування ПДВ) зведені в один рядок, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

При цьому він додав, що таке рішення дає можливість не обмежувати штучно Державну фіскальну службу в обсягах відшкодування ПДВ. "Є більше збір - є можливість більше проводити відшкодування", - пояснив Уманський.

Нагадаємо, на початку грудня глава ДФС Роман Насіров повідомив, що фіскальні органи до кінця року планують погасити прострочені борги з повернення ПДВ, які він оцінив у 3,5 млрд грн.

У 2014 році Державне казначейство України оприлюднило дані про підприємства, які отримали найбільшу компенсацію по сплаченому податку на додану вартість (ПДВ).

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X