Уряд вирішив витратити більше мільярда гривень кредиту на відновлення сходу

5 жовтня 2015, 10:58
Міністерство інфраструктури витратить 50 млн євро кредиту від Німеччини на відновлення транспортної інфраструктури Донбасу

Як повідомили в прес-службі відомства, надання урядом Німеччини кредитних коштів на відновлення інфраструктури в Донбасі передбачено міжурядовим Меморандумом про взаєморозуміння.

Відео дня

"У планах Мінінфраструктури - придбання двох пересувних тягових підстанцій, необхідних для відновлення залізничної інфраструктури на підконтрольних української влади територіях у східному регіоні країни. Відновлення залізничних шляхів дозволить відвести з регіону рухомий склад і вивезти звідти вантажі, зокрема, вугілля, необхідне для підготовки до зими українських електростанцій", - уточнили в Мининфраструктуре.

Відзначається також, що українська сторона запропонувала використати частину коштів на відновлення і модернізацію тяги тепловоза серії 2ТЕ116. Саме її планується використовувати для вивозу вантажів з тимчасово окупованої Донбасу.

В рамках програми буде розроблятися передача німецькій стороні детальної калькуляції ремонтних робіт. Контроль за використанням коштів повинні здійснювати обидві сторони.

Раніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про рішення уряду Німеччини виділити Україні півмільярда євро кредиту

Показати ще новини
Радіо NV
X