Уряд придумав новий спосіб боротьби з контрабандою

8 червня 2016, 18:37
В наступні два місяці за діями митників почнуть пильно стежити за допомогою мобільних загонів і відеонагляду

З 1 липня на пунктах митного перетину кордонів запрацює фото- та відеофіксація. Ще через місяць боротися з корупцією та контрабандою розпочнуть мобільні міжвідомчі групи. Відповідне рішення схвалив Кабінет міністрів на своєму сьогоднішньому засіданні.

Відео дня

За словам міністра фінансів Олександра Данилюка, для протидії незаконному переміщенню товарів через державний кордон України уряд створить Міжвідомчий цільовий центр (МЦЦ). У його складі будуть працювати до 20 мобільних груп. До кожної входитимуть по два працівники Державної фіскальної служби, по одному прикордоннику та патрульному Нацполіції.

«Найкращий механізм контролю – це моніторинг, от ці мобільні групи і стануть моніторингом», - підкреслив міністр фінансів. У разі, якщо нові підрозділи не виправдають покладених на них надій, то Данилюк пообіцяв їх «швидко прибрати». «Цей захід може бути тимчасовим, щоби посилити контроль за митницею», - підкреслив він.

Керівника МЦЦ за поданням міністра фінансів призначатиме Кабмін. Аналітична група МЦЦ буде працювати над виявленням ризикових операцій на митниці. Мобільні групи цілодобово будуть готові перевіряти об’єкти, знімаючи свої дії на фото- та відеоплівку. Посадові оклади працівників МЦЦ коливатимуться в межах ₴30-50 тис/міс.

Показати ще новини
Радіо НВ
X