Уряд попросив відкласти скасування відшкодування ПДВ у разі експорту олійних

15 грудня 2017, 10:59
Уряд і народні депутати обговорюють варіант відстрочення на півроку - з 1 березня до 1 вересня 2018 року - скасування відшкодування ПДВ у разі експорту олійних

Про це повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми проводимо консультації з членами комітету ВРУ з питань податкової та митної політики і розробляємо кроки щодо пом'якшення впливу цієї новації. Зокрема, розглядається варіант її відстрочки до 1 вересня 2018 року", - сказав він.

Відео дня

Заступник міністра нагадав, що поправка не є урядовою, вона ініційована депутатами.

Він наголосив, що формат її ухвалення, який не передбачав широкого обговорення, "неприйнятний і ставить під питання прогнозованість інвестиційного клімату в країні".

Зараз МінАП проводить розрахунки щодо її впливу на сільгосптоваровиробників і на переробну галузь.

Як відомо, Верховна Рада проголосувала за скасування відшкодування ПДВ під час експорту сої, ріпаку та соняшнику з 1 березня 2018 року.

Нагадаємо, Україна збільшила експорт олійних культур з початку 2017/2018 маркетингового року. Більшу частину експортного обсягу становить рапс - понад 1,8 млн т, що перевищує минулорічний показник на 1 млн тонн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X