Уряд пообіцяв збільшити виплати пенсіонерам з великим стажем, але низькими зарплатами

14 листопада 2017, 11:11
Кабінет міністрів працює над тим, щоб збільшити рівень пенсій тим громадянам, які мають великий стаж роботи, але через економічну ситуацію впродовж усього життя отримували низькі зарплати

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Кабміну.

"Сьогодні розглядаються різні механізми для збільшення рівня пенсійного забезпечення тих громадян, які мають значний страховий стаж, але через свої низькі зарплати отримують мізерні пенсії. Це люди, які усе життя важко працювали в колгоспах за трудодні, ті хто працювали санітарками та фельдшерами, та інші люди, які працювали по тридцять років і більше", - зазначив Рева в ефірі телеканалу Zik.

Відео дня

За його словами, "зараз проводиться активна робота в цьому напрямку".

Також міністр наголосив на необхідності повернення страхових принципів моделі пенсійного забезпечення.

Нагадаємо, що 3 жовтня Верховна Рада України ухвалила пенсійну реформу з осучасненням пенсій з жовтня і підвищенням мінімального стажу до 35 років з 2018 року.

Нагадаємо, що підвищені пенсії в жовтні отримали не всі пенсіонери, а лише 6,9 млн з 10,2 млн, яким її розмір був збільшений в результаті пенсійної реформи. Ще 3,3 млн пенсіонерів, для яких пенсія зросла менше, ніж на 140 грн, отримають доплату за жовтень разом із підвищеним розміром у листопаді.

Показати ще новини
Радіо NV
X