Уряд погодив важливе призначення в Міненерго

17 травня 2018, 16:19

Кабінет міністрів призначив державним секретарем Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максима Немчинова.

Про це йдеться в розпорядженні Кабміну №325-р від 16 травня, передають Українські новини.

Немчинов призначений строком на 5 років з випробувальним терміном на три місяці.

Відео дня

Відзначимо, що конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Немчинова держсекретарем Міненерго ще в листопаді 2016 року. Але з 1 січня 2017 року в.о. держсекретаря Міненерго була Юлія Підкоморна, директор департаменту забезпечення комунікацій і організації роботи міністерства.

Примітно, що раніше Підкоморна подавала позов до суду, в якому просила визнати протиправним і скасувати рішення конкурсної комісії від 15 листопада 2016 року, згідно з яким Немчинов був обраний переможцем. Пізніше вона відкликала свій позов і не з'явилася на засідання суду.

До цього з ідентичним позовом до суду звертався радник міністра енергетики та вугільної промисловості Володимир Колесник. Згідно з позовом, Колесник стверджував, що Немчинов, заповнюючи картку державного службовця, не вказав, що його дружина була засновником підприємств Алмакс і Енерготранслайн, що є порушенням процедури. В травні 2017 року Колесник відкликав свій позов. Він, як і Немчинов, брав участь в конкурсному відборі на посаду держсекретаря Міненерго.

Основним видом діяльності Алмакс, згідно з даними держреєстру, є оптова торгівля твердим, рідким і газоподібним паливом, Енерготранслайн - розподіл електроенергії.

Немчинов є комерційним директором Алмакс.

Нагадаємо, раніше ЗМІ дізналися, хто займе місце звільненого заступника міністра енергетики.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X