Уряд підтримав зміни концесійного законодавства

27 грудня 2017, 13:59

Кабінет міністрів України на засіданні 27 грудня схвалив три законопроекти Мінекономрозвитку щодо реформи концесійного законодавства в Україні

Про це повідомили у прес-службі уряду.

Законопроект Про концесію допоможе сформувати ефективні механізми державно-приватного партнерства (ДПП). Два інших законопроекти вносять необхідні зміни до Податкового та Бюджетного кодексів України.

Відео дня

За словами першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, реформа допоможе залучити стратегічного інвестора та стимулюватиме масштабну розбудову інфраструктури.

Законопроект Про концесію вдосконалює правове регулювання концесійної діяльності, об’єднуючи чинні чотири закони в один, що усуне неточності та правові колізії.

Схвалений законопроект передбачає розмежування регулювання концесії, запровадження прозорої процедури вибору концесіонера, додаткові гарантії для концесіонерів та кредиторів.

Крім того, відповідна реформа спростить процедуру виділення земельних ділянок для проектів ДПП та зробить можливим передавати спори щодо виконання концесійних договорів міжнародному комерційному або інвестиційному арбітражу.

Показати ще новини
Радіо НВ
X