“Управління змінами”: міжнародний досвід антикризових рішень

21 вересня 2015, 11:50
206
PR
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
“Управління змінами”: міжнародний досвід антикризових рішень - фото
20 жовтня в Києві відбудеться форум за участі всесвітньо відомого експерта в області ефективного керування бізнес-процесами Іцхака Адізеса

Сьогодні українські власники бізнесу, топ-менеджери, директори по розвитку HR-спеціалісти стикаються з необхідністю реформування системи управління компанією та колективом у світлі змінившихся економічних та політичних умов. А також усвідомлюють, що необхідні зміни мають бути системними та ефективними, як в короткостроковій, так і довгостроковій перспективах. Адже ручний режим антикризового управління “від авралу до авралу” хоч і дозволяє вирішити поточні проблеми, але не дає можливості стратегічного планування та стабільного розвитку бізнесу.

Перший міжнародний форум “Управління змінами”, який відбудеться 20 жовтня у “Гранд Холі Софієвський” києвського готелю “Прем’єр Палас”, збере спікерів, здатних надати ефективні рішення даної проблеми.

Хедлайнер форуму - доктор Іцхак Адізес, один з кращих світових бізнес-консультантів, по методології якого працює багато компаній у 52 країнах світу, включаючи таких гігантів, як Bank of America, Coca-Cola Bottling, IBM Бразилия.

Засновник теорії життєвих циклів компанії та типології керівників РАЕІ, Адізес вже більш ніж 40 років веде свою професійну діяльність, консультуючи не тільки підприємців, але і політиків. Зокрема, в свій час його рекомендаціями скористались уряди Швеції, Бразилії, Ізраілю та багатьох інших держав.

Адізес - автор трьох десятків книг, серед яких і світовий бізнес-бестселер “Керуючи змінами”, який дав назву Форуму. “Процес відбувається з початку відліку часу на Землі і буде відбуватись вічно. В світі відбуваються фізичні, соціальні та економічні зміни. Навіть ви змінились за останню хвилину”, - пише Адізес у своїй книгі. І продовжує: “Жити - означає вирішувати проблеми, а розвиватись - значить здобувати навички рішення все більш складних проблем”.

Окрім Адізеса, своє бачення практичних працюючих антикризових рішень в області управління на заході також представить доктор Віргінюс Кундротас - президент Балтійської асоціації розвитку менеджменту і декан Вищої школи Адізеса (США).

А також - ведучий експерт Української асоціації маркетингу, бізнес-консультант Андрій Длігач і керівник офісу Інституту Адізеса в Україні та Іспанії, викладач управльнської ефективності та теорії менеджменту Адізеса Олексій Капуста.

http://adizes.psconsulting.com.ua/?partner=nvp

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською

ТОП 3

Фінанси

25 березня, 09:30

thumb img
Що з курсом. Хто зупинив девальвацію гривні і який прогноз після виборів
8904
Економіка

25 березня, 09:00

thumb img
Зеленський слабко орієнтується в політиці. Це дуже ризиковано – Томаш Фіала
3677
Події

Вчора, 18:31

thumb img
Принципи перших. П'ять надихаючих історій відомих українок – про те, як досягти успіху
2700

Головне

Політика

Вчора, 11:59

thumb img
ЄС запропонував Раді допомогу експертів для підготовки законопроектів про незаконне збагачення
Події

Вчора, 10:58

thumb img
Справу про незаконне збагачення заступника голови Служби зовнішньої розвідки Семочка закрито - ЗМІ
Геополітика

Вчора, 15:39

thumb img
Європарламент проголосував за скасування переведення годинників