Укрзолото починає розвиток мережі з франчайзингу

10 жовтня 2017, 13:00
PR

Компанія зацікавлена в розширенні географії присутності бренду в Україні шляхом відкриття як власних магазинів, так і франчайзингових торгових точок, тому починає активний пошук потенційних покупців франшизи

Про це розповів генеральний директор Укрзолото Григорій Курносов. За його словами, компанія починає новий етап свого розвитку і зацікавлена в залученні партнерів для відкриття нових магазинів, особливо в тих регіонах України або об'єктах, де компанія не може працювати в чинному форматі ювелірного супермаркету. Бренд почав свій розвиток ще 1998 року і за 19 років став одним із лідерів ювелірного ринку України. На даний момент мережа Укрзолото складається з 16 магазинів у 8 великих містах країни, і всі вони відкриті самою компанією. До кінця 2017 заплановано відкриття ще 4-х нових власних магазинів Укрзолото.

Відео дня

«Настав час рухатися далі, а продаж франшизи – один із найшвидших і найефективніших шляхів розвитку бізнесу, – пояснює Григорій Курносов. – Ми впевнені, що пропонуємо якісний і перевірений часом продукт, одну з найвідоміших торгових марок на ювелірному ринку України, готовий бізнес і зможемо забезпечити успіх нашим франчайзі».

Серед факторів, які дозволяють відчувати впевненість в успіху проекту, топ-менеджер називає багаторічний досвід компанії, високу впізнаваність бренду, відпрацьовані за 19 років технології і методики, ретельно продуману і розроблену концепцію, маркетингову та рекламну підтримку та багато іншого. «Само собою, до франчайзингового пакету входить і право використання бренду, і наша підтримка в пошуку локації й обладнання торгівельної точки, брендуванні, навчанні персоналу та підборі постачальників», – додає Григорій.

В першу чергу Укрзолото має намір відкривати нові франчайзингові магазини в містах, де мережа поки не представлена. Особливих обмежень за географією до потенційних партнерів у компанії немає: Укрзолото готове розглянути можливість відкриття як в обласних, так і в районних центрах, і в інших містах.

Більше того – цілком допускається відкриття і в містах, де мережа вже представлена – на відстані кілометр і більше від вже наявних об'єктів бренду, в складі ТРЦ або в форматі street-retail. Але, зрозуміло, в обох випадках обов'язкова наявність великого і добре помітного фасаду.

Немає жорстких вимог і щодо приміщення магазину. «Концепція нашої мережі передбачає досить гнучкий формат торгової точки – зокрема, її площа може становити від 50 до 150 квадратних метрів, – уточнює Курносов. – Наші рекомендації в основному стосуються дотримання корпоративних стандартів: оформлення магазину, роботи персоналу, підбору пулу постачальників, якості товару й обслуговування, підтримка та участь у рекламних і маркетингових заходах компанії».

Паушальний внесок за відкриття першої точки Укрзолото на умовах франчайзингу становить $12 000, необхідний час для відкриття магазину – до трьох місяців. Детальнішу інформацію про франшизу Укрзолото можна отримати на офіційному сайті компанії або звернувшись до співробітника компанії Максима Афоніна:

Afonin.Maxim@ukrzoloto.ua

+38 093 418 20 49

Показати ще новини
Радіо NV
X