Укрзалізниця змінила умови для постачальників дизельного палива

21 жовтня 2016, 09:58
Укрзалізниця створила нову тендерну документацію щодо проведення відкритих торгів на закупівлю дизельного палива для потреб залізниці

Як стало відомо, документ вже розміщений в електронній системі ProZorro, йдеться в повідомленні Укрзалізниці.

Відтепер єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна. Для участі у тендері потрібно задекларувати, що товар відповідає технічному регламенту.

Відео дня

"Документи, які підтверджують якість та походження палива, потрібно буде надавати вже при поставці товару", - зазначив в. о. начальника філії Центр забезпечення виробництва Сергій Іванча.

В цілому тендерна документація стала більш простою та зручною для читання. Прибрана вимога про надання документів, які філія, як організатор торгів, може одержати з відкритих джерел.

"Для мінімізації таких ризиків ми просимо учасників підтвердити свою кваліфікацію, надавши інформацію про попередній успішний досвід поставок палива такого ж обсягу. Крім того, переможець тендеру надаватиме Укрзалізниці забезпечення виконання договірних зобов’язань у вигляді грошового завдатку. Сподіваємося, це не допустить до конкурсу недоброчесні фірми", - зауважив Іванча.

Показати ще новини
Радіо NV
X