Укрзалізниця запустила новий контейнерний поїзд Одеса-Київ

1 жовтня 2018, 17:13

Державна Укрзалізниця запустила новий щотижневий контейнерний поїзд за маршрутом Одеса-Порт - Київ-Ліски.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Серед переваг перевезення контейнерів у складі контейнерного поїзда - скорочення часу доставки вантажів і вартість перевезення. Тривалість доставки вантажів в контейнерах в складі контейнерного поїзда становить менше доби, вартість їх перевезення - менше на 15%", - зазначив в.о. глави Укрзалізниці Євген Кравцов.

Відео дня

Він зазначив, що регулярні контейнерні поїзди - це новий продукт. Для всіх користувачів транспортних послуг умови перевезень в складі такого контейнерного поїзда будуть однаковими.

Кравцов додав, що в 2018 році спостерігається не тільки зростання кількості нових маршрутів контейнерних поїздів, а й загальне збільшення обсягів контейнерних перевезень. За вісім місяців зросли обсяги контейнерних перевезень на 43% - більш ніж до 68 тис. TEU в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Нагадаємо, перший контейнерний поїзд був запущений в кінці січня 2018 року. Це спільний проект Укрзалізниці в особі філії ЦТС Лиски, компанії Maersk Line та терміналу ТІС. Поїзд курсує зі станції Київ-Ліски до станції Чорноморська (ТІС) порт Південний.

З квітня також здійснює перевезення вантажів контейнерний поїзд Одеса-Порт - Івано-Франківськ, з травня - ст. Чорноморська (ТІС) - ст. Харків-Ліски, з липня - Одеса-Порт - Дніпро-Ліски, а з серпня - Одеса-Порт - Харків-Ліски.


Укрзалізниця - український залізничний монополіст. Компанія почала свою господарську діяльність з 1 грудня 2015 року.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.


Maersk - датська компанія, що оперує в різних секторах економіки, здебільшого відома портовим і вантажним судноплавним бізнесом. У 2016 році Maersk був світовим лідером в сфері контейнерних перевезень з часткою на ринку більше 15%.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X