Укрзалізниця через фінансові проблеми звільнила чотирьох керівників заводів

27 квітня 2016, 17:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Укрзалізниці прийняли рішення змінити керівників чотирьох підзвітних підприємств через численні порушення і зловживання у роботі

Про це повідомили прес-служба компанії.

Керівники змінилися на Дніпропетровському тепловозоремонтному заводі, Запорізькому електровозоремонтному заводі (ЗЕРЗ), Гніванському спецзалізобетонному заводі і Коростенському заводі залізобетонних шпал.

Відео дня

У результаті перевірок підприємств за 2015 рік було виявлено ряд серйозних порушень. Наймасштабніші порушення були на ЗЕРЗ. У повідомленні зазначаються, що підприємство завершило 2015 рік зі збитками понад 18 млн грн.

Незважаючи на такі негативні показники, завод на 18,8 млн грн перевищив витрати, затверджені фінансовим планом. Крім цього, було залучено з порушенням майже 30 млн грн кредитних коштів. За використання цих коштів було сплачено відсотків на 425 тис. грн. А також були завищені ціни на ремонт електровозів, після чого виставлений рахунок за роботи, які не були виконані.

"Керівникам підприємств, які допускають грубі порушення та сприяють процвітанню корупції, не місце в залізничній галузі", зазначає керівництво компанії. "Ці місця повинні зайняти чесні та професійні фахівці, які будуть працювати на благо держави і галузі“.

Надалі Укрзалізниця має намір контролювати діяльність заводів і запобігати будь-яким порушенням. Матеріали перевірок керівництво передало в правоохоронні органи.

Прес-секретар компанії Даниїл Ваховський розповів НВ, що днями буде призначено в. о. керівники чотирьох заводів. "А вже протягом місяця очікується призначення директорів підприємств", – додає Ваховський.

Нагадаємо, раніше керівництво Укрзалізниці прийняло рішення звільнити в. о. директора по пасажирським перевезенням і сервісу Ігоря Бреуса.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X