Укрзалізниця та Міноборони пообіцяли розробити нові вагони для військових

18 лютого 2017, 17:10
Укрзалізниця та Міністерство оборони України планують створити нові умови для перевезення особового складу, варти та техніки

"На даний час вирішено створити робочу групу за участю військових, перевізника, проектно-конструкторських підрозділів, вагонобудівних підприємств, долучити волонтерські організації та можливих спонсорів", - повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

Відео дня

"Робоча група працюватиме у двох напрямках: відбір кращих проектів та підготовка нормативно-технічної документації для створення належних та безпечних умов перевезень техніки, особового складу та варти", — йдеться у повідомленні.

За словами залізничників, необхідно розробити нові нормативи, за якими будуть створені вагони для перевезення вартових, що відповідатимуть сучасним вимогам, а в майбутньому – стандартам Європейського Союзу та Північноатлантичного Союзу НАТО.

Також у Департаменті вагонного господарства ПАТ Укрзалізниця зазначили, що необхідне "чітке замовлення з боку військових".

Раніше Радіо Свобода опублікувала матеріал, у якому йшлося про те, що українських військових перевозять за нормативами 1953 року.

Показати ще новини
Радіо НВ
X