Укрзалізниця позивається до АМКУ

5 серпня 2016, 08:59
Закупівельна філія Укрзалізниці подала позов до Окружного адміністративного суду Києва про визнання протиправним рішення АМКУ

Як пише ЦТС, йдеться про скаргу компанії Вог Аеро Джет.

Раніше, 1 серпня, Центр забезпечення виробництва за результатами тендеру уклав угоду з компанією Торговий Дім Сокар Україна на поставку 14 тис.тонн дизпалива за ціною 17,7 тис.гривень за тонну з ПДВ.

Відео дня

Компанія Вог Аеро Джет, яка також брала участь в тендері, звернулася зі скаргою в Антимонопольний комітет.

Відзначимо, що ціна, запропонована Вог, була вищою - 20,4 тис. гривень за тонну з ПДВ.

"Незрозуміла позиція АМКУ, який має відстоювати існування конкуренції на ринку. Зате АМКУ заявляє про порушення законодавства залізницею при укладанні контракту з постачальником, який запропонував найбільш вигідні цінові умови. Цим АМКУ дає зрозуміти, що виступає проти здорової конкуренції", - йдеться в повідомленні.

Після проведеного конкурсу на закупівлю 50 тис. т палива марки Євро-5 визначилися два переможця – ОККО-Бізнес Контракт і Вог Аеро Джет.

У червні Укрзалізниця уклала договір з ОККО-Бізнес Контрак на поставку 10 тис. т за 20,3 тис. грн за тонну і ще 10 тис. т за ціною 20,4 тис. грн/т. Також згідно з договором за 6 липня Вог Аеро Джет поставить 30 тис. т за ціною 20,898 тис. грн/т.

Показати ще новини
Радіо NV
X