Укрзалізниця повинна повернути банку Тігіпка 5 мільйонів доларів

3 жовтня 2016, 09:21
Київський апеляційний суд залишив без розгляду апеляцію Української залізниці і зобов'язав компанію повернути ТАСкомбанку заборгованість у розмірі $5 млн

Про це повідомляє Financial Club, з посиланням на відповідну постанову.

Зауважимо, раніше ТАСкомбанк вимагав стягнути з ДП Донецька залізниця та ПАТ Українська залізниця за кредитним договором 2012 року заборгованість в розмірі 5,269 млн доларів (борг - 5 млн доларів, відсотки - 269 тис доларів).

Відео дня

Господарський суд вирішив стягнути борг у розмірі 5 млн доларів і відсотки - 389 тис.доларів

Українська залізниця подала апеляцію, зазначивши, що не є правонаступником ДП Донецька залізниця, яка продовжує існувати окремо. І оскільки "правонаступництво в матеріальних правовідносинах для ПАТ Укрзалізниця" від ДП Донецька залізниця" не настало", то, згідно зі ст. 11, 509 Цивільного кодексу підстави для виникнення в ПАТ Укрзалізниця боргових зобов'язань перед банком відсутні".

Проте суд вирішив інакше. Зазначивши, що згідно зі спеціальною випискою з Єдиного держреєстру юридичних осіб, індивідуальних підприємців і громадських формувань № 21915612, 21.10.2015 здійснена держреєстрація ПАТ Українська залізниця з внесенням запису про дані юросіб, правонаступником яких є зареєстрована юридична особа, серед яких було ДП Донецька залізниця.

Нагадаємо, в АТ ТАСкомбанк Сергію Тігіпко належить 48,9% акцій.

Показати ще новини
Радіо NV
X