Укрзалізниця повернула з ремонту двоповерховий потяг Skoda - фото

5 жовтня 2016, 08:05
Електропотяг Skoda, який був на ремонті, має стати до роботи вже 1 листопада

Про це написав очільник Укрзалізниці Войцех Балчун на своїй сторінці в мережі Facebook.

"Нарешті виводимо з "кущів" багатостраждальний електропоїзд Skoda. Говорю про необхідність цього з першого тижня свого перебування на посаді. Тримати було такий потяг без руху,– як мінімум, - недбалість, як максимум – предмет інтересу прокурорів. І от тепер друга Skoda виходить з ремонту", - написав Балчун.

Відео дня

Наразі з ним працюють чеські фахівці, вони проводят необхідні тестування. Сам Балчун дуже хоче, аби потяг почав працювати вже у двадцятих числах жовтня.

Крім того, за його словами, нещодавно передали два електропоїзди Skoda з балансу Південної залізниці на баланс Української залізничної швидкісної компанії. Бо вони мають певні обмеження, зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км.

У якому напрямку курсуватиме Skoda, поки що невідомо. Наразі розглядають кілька маршрутів: Київ-Полтава-Харків та Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів.
"Ідея для Skoda – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова", - підкреслив очільник компанії.
Показати ще новини
Радіо NV
X