Укрзалізниця пояснила проблеми з запуском прямого потягу в Угорщину

22 листопада 2018, 18:37

Укрзалізниця не може назвати точну дату запуску регулярного пасажирського поїзда Мукачево-Будапешт по євроколії, пов'язуючи затримку з необхідністю узгодження проекту з Угорською залізничною компанією.

"Пасажирський поїзд, який курсуватиме повідомленням Мукачево-Будапешт, буде запущений на регулярній основі після узгодження всіх деталей цього проекту з партнером Укрзалізниці - Угорською залізничною компанією", - йдеться у відповіді Укрзалізниці на запит агентства Інтерфакс-Україна.

Відео дня

В УЗ відзначили, що про старт проекту буде повідомлено пізніше.

Раніше в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов на початку травня цього року анонсував запуск спільно з угорськими державними залізницями MÁV-START потягу за маршрутом Мукачево-Будапешт, рухомий склад для якого повинні були надати угорські партнери.

Передбачалося, що напрямок буде запущено до кінця літа, проте у вересні Укрзалізниця відклала його до кінця 2018 року. Міністр інфраструктури Володимир Омелян 14 листопада повідомив про перший тестовий рейс Мукачево-Будапешт і заявив, що Мукачево може стати великим залізничним хабом.


Укрзалізниця була перетворена в акціонерну компанію в грудні 2015 року. За підсумками 2017 року компанія отримала 100 млн грн прибутку.

До складу Укрзалізниці входять Донецька, Львівська, Одеська, Південна, Південно-Західна і Придніпровська залізниці, а також інші підприємства і організації єдиного виробничо-технологічного комплексу, що забезпечують перевезення вантажів і пасажирів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X