Укрзалізниця почала реалізовувати металобрухт через ProZorro.Продажі

26 грудня 2018, 16:36

Акціонерне товариство Укрзалізниця виставило у системі ProZorro.Продажі свої перші чотири лоти.

Як повідомили у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, мова йде про продаж металобрухту, загальна початкова ціна якого становить 260 млн гривень.

Відповідний аукціон призначено на 11 січня 2019 року, а прийом пропозицій від потенційних покупців триватиме до 10 січня.

Відео дня

"Це дійсно важливий прецедент, оскільки Укрзалізниця є найбільшим власником металобрухту в Україні. І тепер компанія може здійснювати свої продажі за ринковою ціною, що склалася у ході торгів через систему ProZorro.Продажі", - заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Макс Нефьодов.

За словами в.о. голови правління Укрзалізниці Євгена Кравцова, на перші торги через ProZorro.Продажі було виставлено більше металобрухту, ніж було імпортовано українськими металургами у 2018 році.

"Однак, головне, що на прикладі металобрухту Укрзалізниця вперше пройшла шлях, передбачений порядком розпорядження майном, який затвердив уряд. Для нас тепер це дієвий механізм ефективного управління майном компанії, щоб підвищити її прибутковість і краще обслуговувати клієнтів", - зазначив він.

Показати ще новини
X