Укрзалізниця оприлюднила новий графік пасажирських потягів

9 грудня 2016, 14:07
Укрзалізниця в новому графіку руху поїздів передбачила 193 пари пасажирських поїздів далекого прямування, з яких близько 110 - цілорічні

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

За словами заступника начальника департаменту пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександра Красноштана, передбачено 168 пар поїздів формуванням залізниць України, 14 пар - країн СНД, 12 пар - інших країн.

Відео дня

У міжнародному сполученні курсуватимуть 14 пар споездов в західні країни, 25 пар в країни СНД, 154 пари - у внутрішньому сполученні.

У новому графіку середня маршрутна швидкість передбачена на рівні 57,8 км / год, середня технічна швидкість - 67,3 км / год. Передбачені 24 пари нових поїздів, включаючи вісім цілорічних.

Нові поїзди з'являться в повідомленні

Харків - Вінниця,

Харків - Київ (через Кременчук),

Київ - Херсон,

Київ - Ковель,

Запоріжжя - Івано-Франківськ,

Київ - Кривий Ріг,

Дніпропетровськ - Львів,

Запоріжжя - Бердянськ,

Харків - Львів,

Київ - Харків,

Кременчук, Полтава - Новоолексіївка,

Суми - Новгород-Сіверський,

Харків - Генічеськ,

Харків - Суми,

Київ - Ужгород,

Київ - Одеса,

Ізмаїл, Київ - Івано-Франківськ,

Київ - Маріуполь,

Київ - Лисичанськ,

Київ - Кропивницький,

Київ - Миколаїв,

Кременчук - Бахмач.

Крім того, продовжені маршрути поїздів Дарниця - Тернопіль до Львова, Харків - Мукачеве до Ужгорода, Харків - Івано-Франківськ до Чернівців, Івано-Франківськ - Новоолексіївка до Генічеська.
Збільшено кількість рейсів в південному напрямку (Одеса, Херсон, Миколаїв, Генічеськ, Маріуполь) і західному (Івано-Франківськ, Львів, Ужгород).

Компанія також передбачила курсування причіпних і безпересадочних вагонів для виїзду за кордон: Київ - Кошице, Київ - Прага, Київ - Братислава, Київ - Будапешт, Львів - Будапешт, Львів - Братислава, Дніпропетровськ - Санкт-Петербург, Одеса - Санкт-Петербург.

Показати ще новини
Радіо НВ
X