Укртранснафта вихваляється економією на покупці китайських пікапів у спорідненої Порошенко компанії

6 жовтня 2016, 15:53
У повідомленні Укртранснафти йдеться, що ДП закупило пікапи GreatWall Wingle на заміну повністю зношених автомобілів марки УАЗ 3909, експлуатувалися більше 15 років

Загальна сума закупки склала 35,05 млн грн. Пропозиція Богдан Індустрія була вигіднішою від пропозицій інших учасників на 30%. Всього за умовами контракту було поставлено 49 повнопривідних рамних позашляховиків GreatWall Wingle 6.

Відео дня

Крім того, витрати палива нового позашляховика становлять у середньому 8 літрів дизельного пального на 100 км, тоді як фактична витрата палива автомобіля УАЗ 3909 складає 18 літрів бензину А-92 на 100 км пробігу. Оновлення автопарку дозволить Товариству зекономити тільки на витратах палива близько 4 млн грн. за один рік. Також очікується значний економічний ефект, виражений у зменшенні витрат на ремонт та закупівлю автозапчастин.

За словами Віталія Вороніна, керівника управління автотранспортного забезпечення Укртранснафти, GreatWall Wingle 6 повністю відповідають вимогам компанії до прохідності, надійності та комфорту і мають чудові експлуатаційні показники: потужні й економічні двигуни, надійний повний привід та рамну конструкцію кузова.

Показати ще новини
Радіо NV
X