Укртрансгаз збільшив капітальні інвестиції в ГТС на 50%

27 листопада 2017, 18:12
Державна компанія-оператор газотранспорту системи (ГТС) Укртрансгаз за 9 місяців 2017 збільшив інвестиції на 46% (або на 486 млн грн) в порівнянні з аналогічним періодом 2016 года

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"За три квартали 2017 року Укртрансгаз профінансував модернізацію і технічну підтримку української ГТС в розмірі 3,1 млрд грн, з них: план капітального інвестицій на суму в 1,54 млрд грн, програма ремонтів і технічного обслуговування - 789 млн грн, програма забезпечення матеріально -технічним ресурсами - 743 млн грн ", - відзначається в повідомленні.

Відео дня

Укртрансгаз

Укртрансгаз Фото:

За даними компанії, в період з липня по вересень 2017 року були проведені реконструкцію блоку компресорної станції у Львівській області, капітальний ремонт ділянки транзитного магістрального газопроводу Уренгой - Помари - Ужгород, реконструкція установки осушки газу Червонопартізанського підземного сховища газу в Чернігівській області, реконструкція системи електропостачання апарату повітряного охлодження газу компресорної станції Ужгород. Також проведено капітальний ремонт значної кількості пунктів вимірювання витрати газу газорозподільних станцій (ГРС) по всій системі.

У компанії також відзначили, що інвестиції дозволять продовжити термін надійної експлуатації ГТС України і гарантувати стабільне транспортування газу як європейським, так і українським споживачам.

Нагадаємо, в середині листопада транзит російського природного газу через українську газотранспортну систему досяг рекордного показника за останні 7 років - 80,8 млрд куб. м.

Укртрансгаз, 100% якого належить Нафтогазу України, експлуатує систему магістральних газопроводів і 12 підземних сховищ газу країни загальною ємністю 31 млрд куб. м.

Показати ще новини
Радіо НВ
X