Укрсоцбанк заявляє про захоплення невідомими Азовської нафтової компанії

11 липня 2016, 18:44
Укрсоцбанк (Київ, ТМ UniCredit Bank) заявляє про перехід під контроль невідомих ТОВ Азовська нафтова компанія (АНК, Маріуполь)

Нерухоме майно і обладнання АНК, з відкритим виконавчим виробництвом, описано, заарештовано і є заставним майном банку, повідомили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі банку в понеділок.

Відео дня

"Азовська нафтова компанія повністю перейшла під контроль невідомих, поліція охорони втратила над нею контроль", - сказав представник прес-служби.

Відповідно до листа, направленого в Укрсоцбанк від Маріупольського міжрайонного відділу управління поліції охорони в Донецькій області, в 11:30 8 липня в чергову частину управління поліції охорони надійшло повідомлення, що АНК захопили 30 невідомих осіб у масках, озброєних автоматичною нарізною зброєю з підствольними гранатометами. Вони прибули на територію АНК на двох мікроавтобусах, двох легкових автомобілях і позашляховику Хаммер з крупнокаліберним кулеметом.

"Вбрання Маріупольського МО УПО в Донецькій області чинили фізичний опір нападникам, однак під загрозою зброї після фізичного зіткнення були витіснені за межі об'єкта. Враховуючи, що Маріупольський МО УПО є поліцією охорони..., забезпечує публічну безпеку і громадський порядок на об'єкті, то, враховуючи п'ятикратну чисельність і вогневе перевага невідомих озброєних осіб, перехід до активних наступальних дій був необґрунтованим", - йдеться в повідомленні.

Згідно з ним, у зв'язку з тим, Кальміуський відділ поліції ГУНП в Донецькій області порушив кримінальне виробництво за ст. 341 Кримінального кодексу України.


Азовська нафтова компанія – інвестиційний проект 1999 року вартістю понад $63 млн. Її загальна площа склала 18 га. Згодом компанія здійснила модернізацію, продуктивність первинної переробки сирої нафти склала 411 тис. тонн в рік.

Підприємство розташоване в безпосередній близькості до місця проведення АТО. У зв'язку з цим у нього виникли труднощі з постачанням сировини, випуском і реалізацією продукції, що, в свою чергу, призвело до зупинки в роботі.

Укрсоцбанк заснований в 1990 році. За даними Нацбанку України, UniCredit Bank Austria AG на 23 травня 2015 року сукупно володів 99,8756% акцій банку. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2016 за розміром активів Укрсоцбанк займав 5-е місце (52,041 млрд грн) серед 109 діючих фінустанов.

Показати ще новини
Радіо NV
X