Укрпошта подвоїла прибуток за перші десять місяців року

2 грудня 2015, 17:49
Прибуток Укрпошти за січень-жовтень 2015 року склав 29,5 млн грн, що вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року

Загальна сума доходів підприємства за 10 місяців 2015 року становить 3 551,6 млн грн, повідомляється на офіційному сайті Укрпошти.

Як зазначається в повідомленні, дохід на 7,4% перевищив план і на 10,5% - дохід за аналогічний період минулого року.

Відео дня

Таке зростання на підприємстві пояснюють зростанням доходу від міжнародних відправлень за вказаний період на 25%, зокрема через велику кількість товарів, які українці замовляють за кордоном.

"Для максимальної зручності клієнтів Укрпоштою розпочато співпрацю з підрозділом послуг експрес та логістики групи компаній Пошта Китаю. Така співпраця дає змогу доставляти товари закордонних брендів швидше. Крім того, вигідним для клієнта є використання послуги Консигнація – надсилання згрупованих відправлень із закордону. Такі відправлення користувач може отримувати зі Словаччини, Німеччини, Чехії, Естонії, Литви та Латвії", – повідомив керівник Укрпошти Ігор Ткачук.

Крім того, на чверть збільшилися доходи від приймання комунальних та інших платежів.

Підприємство також оптимізувало поштові маршрути, що дозволило витратити на придбання паливно-мастильних матеріалів на 11,8% менше коштів, ніж було заплановано.

Укрпошта також повідомила, що протягом січня - жовтня сплатила 1010 млн грн податків, зборів, обов’язкових платежів до бюджету та державних цільових фондів (на 1,3% більше, ніж за аналогічний період минулого року).

Нагадаємо, 1 травня повідомлялося, що в Україні сильно подорожчала відправка листів і посилок.

Показати ще новини
Радіо NV
X