Укрнафта розпочала бурити першу в 2016 році свердловину

2 березня 2016, 16:45
Українська нафтовидобувна компанія Укранафта почала буріння першої цього року свердловини із запасами нафти, яка розташована на Верхньомасловецькому нафтовому родовищі у Львівській області

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Свердловина матиме коротку ділянку горизонтального ствола (приблизно 200 метрів), орієнтованого на високий коефіцієнт проникності горизонту. Введення свердловини в експлуатацію очікується в середині 2016 року. Прогнозована початкова продуктивність становитиме близько 50 тонн на добу.

Відео дня

"Будівництво свердловини стало можливим завдяки нещодавньому вдалому бурінню першої горизонтальної свердловини, орієнтованої на інший продуктивний горизонт на тому ж родовищі", - уточнили в компанії.

У повідомленні наголошується, що в разі успішного введення в експлуатацію цієї свердловини заплановано буріння ще як мінімум п'яти нових горизонтальних свердловин на тій самій ділянці родовища.

Укнафта скоротила видобуток нафти на 10,5%У минулому році Укрнафта скоротила видобуток нафти більш ніж на 185 тис. тонн порівняно з 2014 роком – до 1 млн 577, 36 тис. тонн.
Показати ще новини
Радіо NV
X