Укрнафта не витримає нафту по $25 - глава компанії

10 лютого 2016, 11:12
Укрнафта почне руйнуватися, якщо ціна на чорне золото впаде нижче 25 доларів за барель

Про це заявив глава Укрнафти Марк Роллінз у інтерв'ю Економічній Правді.

За його словами, якщо ціна за барель впаде до такого показника, компанія працюватиме майже "в нуль". Це з урахуванням повної відмови від капітальних інвестицій. Однак повністю від інвестицій компанія все-таки відмовитися не може.

Відео дня

"Певний мінімум, який необхідно вкладати для підтримки основних фондів в робочому стані, становить від 900 млн до мільярда гривень", - уточнив Роллінз.

У компанії можуть дозволити собі реалізувати цю програму капіталовкладень лише при ціні на нафту приблизно $30 за барель.

Зауважимо, що глава Укрнафти переконаний, що поточна ціна на чорне золото нежиттєздатна протягом довгого періоду.

"Цілком очевидно, що поточна ціна на нафту нежиттєздатна протягом довгого періоду. Питання в тому, що значить довгий період. Рік, два, три? Або всього лише півроку? Іранці, які виходять на ринок, це теж окреме питання. Безліч країн, які залежать від нафти, і нафтові компанії наразі втрачають гроші на цьому", - пояснив він.

Раніше повідомлялося, що Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) очікує подальшого зниження вартості чорного золота і вважає, що нафтовий ринок в 2016 році залишиться перенасиченим.


Показати ще новини
Радіо NV
X