Головний видобувач нафти анонсував масштабну реорганізацію мережі АЗС

12 вересня 2016, 10:04
Укрнафта проводить аналіз АЗС, складає нетворк-план і готується до масштабного ребрендингу, який може початися вже у 2017 році

Про це заявив заступник голови правління Укрнафти Фелікс Луньов у інтервНВ Бізнес.

Найближчим часом у компанії хочуть ухвалити рішення про нову цінову політику, супутні товари, а також підготувати стратегію розвитку АЗС на найближчі 5-7 років.

Відео дня

"Наша ніша на ринку унікальна, і це не преміум-сегмент. Ми - єдиний 100%-ий український виробник і маємо партнерські відносини з єдиним українським переробним заводом. Ми будемо позиціонувати себе на ринку як український виробник, українська мережа", - зауважив Луньов.

За його словами, у компанії розглядають і додаткові сервіси: активно розширюють кількість газових модулів, роздивляються можливість зробити мережу електрозаправок і так далі. Проте, резюмує він, це справа не одного року.

"Якщо впровадження стратегії почнеться до лютого наступного року, це вже буде добре", - уточнює менеджер.

Луньов зазначив, що цілком імовірно компанія піде з деяких регіонів і збільшить свою присутність в інших.

"Я бачу новий бренд компанії та оптимізовану кількість заправок мережі. Я бачу найагресивнішу цінову політику. Тобто з брендових АЗС ми будемо найдешевшими. Ми оптимізуємо модель керування роздрібною торгівлею з урахуванням лізингової або комісійної моделі керування", - пояснив своє бачення майбутнього АЗС компанії Луньов.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X