ДФС вивела з тіньового обороту 6 млрд грн

27 листопада 2017, 18:55
За 10 місяців 2017 року спеціалістами Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (ДФС) було виявлено сумнівних операцій на суму майже 6 млрд грн

Про це йдеться в повідомленні прес-службв ДФС.

Виявити такі операції вдалося завдяки моніторингу ризикових транзакцій під час кампанії декларування поточних податкових зобов’язань з податку на додану вартість (ПДВ).

Відео дня

"В основному це безтоварні угоди, що генеруються підприємствами - так званими" зустрічними транзитами", які займаються підміною товарних позицій. Всі ці угоди відбуваються тільки на папері і не мають відношення до реального руху товарів або послуг. Через мережу транзитних підприємств вони направляються до платників реального сектора економіки з метою мінімізації бюджетних платежів ", - наголошується в повідомленні.

В результаті припинення формування кредиту на оборотну суму в 6 млрд грн, фахівцям УКРІНФОРМ вдалося не допустити прямих бюджетних втрат на суму майже в 1,2 млрд грн ПДВ (за рахунок невключення подібних операцій у податковій звітності з ПДВ).

Нагадаємо, за січень-жовтень 2017 року надходження від єдиного соціального внеску ( ЄСВ) досягли 145 млрд грн, відновившись таким чином до рівня 2015 року до зниження ставок зарплатного податку. А також втрати бюджету Пенсійного фонду від зниження ЄСВ на 50% були повністю компенсовані.

Показати ще новини
Радіо НВ
X