Укргазвидобування заплатить американській компанії 20 млн грн за оцінку запасів

4 березня, 09:40
650
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Укргазвидобування заплатить американській компанії 20 млн грн за оцінку запасів - фото

Укргазвидобування / Facebook

Укргазвидобування закупило у американської DeGolyer and MacNaughton Corp. послуги з незалежної оцінки резервів вуглеводнів.

Аукціон було проведено 10 січня на майданчику ProZorro. 26 лютого сторони уклали договір. Загальна вартість послуг становить 20,2 млн грн ($608,7 тис.). Очікувана вартість була встановлена на рівні 49,3 млн грн.

DeGolyer and MacNaughton Corp. оцінить запаси і ресурси 157 родовищ і 49 перспективних площ в Харківській, Полтавській та Львівській областях і надасть консолідований заключний звіт.

АТ Укргазвидобування 100%-ва "дочка" НАК Нафтогаз України. Компанія веде розробку газових, нафтогазових і нафтогазоконденсатних родовищ в Харківській, Полтавській, Сумській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській, Чернівецькій і Волинській областях. У 2017 році Укргазвидобування видобуло 15,25 млрд куб. м газу (73% від загального обсягу видобутку в Україні), в першому півріччі 2018 року - 7,5 млрд куб. м.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Економіка

23 травня, 09:00

thumb img
Зима близько. Як Нафтогаз і Газпром готуються до загострення транзитного конфлікту
Компанії/Ринки

Вчора, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua