Укргазвидобування попереджує про загрозу для видобутку газу

21 лютого 2017, 08:56
Приватна компанія Карпатигаз, яка працює згідно з договором про спільну діяльність з видобутку з найбільшою державною видобувною компанією Укргазвидобування, планує зупинити роботу трьох дотискних компресорних станцій (ДКС)

Про це повідомила прес-служба Укргазвидобування і попередила, що це рішення може нести загрозу для видобутку газу.

"Карпатигаз умисно не виконує взяті на себе зобов'язання щодо забезпечення ефективного і прибуткового використання ДКС... В порушення умов договору у другій половині лютого 2017 року компанія має намір зупинити роботу Розпашнивской, Східно-Полтавської і Летнянской ДКС, з допомогою яких забезпечується видобуток природного газу", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Згідно з інформацією Укргазвидобування, причини, за якими Карпатигаз зупиняє роботу ДКС, а саме - відсутність грошових коштів і матеріалів для забезпечення роботи цих станцій, є надуманими та не відповідають дійсності.

За даними держкомпанії, приватний партнер вже неодноразово порушував вимоги договору про спільну діяльність. Укргазвидобування розглядає зазначені дії Карпатигаз як цілеспрямовану роботу із дестабілізації функціонування держкомпанії, завдання збитків та зриву планів з видобутку газу, буде мати негативні наслідки для забезпечення населення газом в опалювальний період.


Показати ще новини
Радіо НВ
X