Укргазвидобування починає випуск екологічного бензину

11 березня 2016, 18:19
ПАТ Укргазвидобування від кінця березня 2016 року починає випуск бензинів екологічного класу Євро-4, і з вересня 2016 року, згідно календарного плану робіт, дизпалива Євро-4.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

На проекті заощадили 30 млн грн, завдяки проведення нових тендерів на закупівлю обладнання для установки гідроочищення і проведення нових. Це дозволило зменшити вартість проекту з 128 млн гривень до 70 млн гривень. Правда, тому довелося трохи зрушити терміни реалізації проекту.

Відео дня

"Вже з квітня 2016 року Шебелинський ГПЗ буде виробляти 12-13 тисяч тонн бензину Євро-4, 2,5-3 тисяч тонн риформату і 3-3,5 тисяч тонн бензольної фракції", - йдеться в повідомленні.

У компанії повідомили, що модернізація дозволить збільшити на 10-15% надходження від реалізації палива від нинішніх 450-480 млн гривень на місяць.

"Відвантаження палива буде відбуватися за допомогою програмного модуля Електронна черга. Цей комплекс дозволить покупцям самостійно планувати обсяги і встановлювати черговість відвантажень, а також мінімізує корупційне втручання в процес закупівлі", - повідомляє прес-служба.

"Ми завершили один з масштабних модернізаційних проектів, з прорахованим і коротким, до року, строком окупності. Ми зможемо поліпшити насичення внутрішнього ринку вітчизняним паливом високої якості і зменшити залежність від імпорту", - заявив голова правління компанії Олег Прохоренко.

Також компанія звернулася в Міністерство енергетики та вугільної промисловості з проханням винесення на розгляд на засідання Кабінету міністрів проекту постанови, яка дозволить продовжити дії винятку технічного регламенту для дизпалива до 30 вересня 2016 року.

"У разі непродовження дії виключення з Технічного регламенту на дизельне паливо, "Укргазвидобування" змушене буде експортувати близько 7-8 тисяч дизпалива на місяць, не сплачуючи акцизного податку та ПДВ, що відповідно зменшить надходження до державного бюджету приблизно на 175 млн гривень", - заявив директор з комерційних питань УГВ Сергій Федоренко.

"Також компанія не зможе брати участь у тендерах державних установ, таких як Міністерство оборони, де участь УГВ призводить до встановленню справедливих ринкових цін", - додав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X