Укргазбанком зацікавилися іноземці

22 березня 2017, 13:30
Державний Укргазбанк може першим піти з молотка

У Міністерстві фінансів України заявили про інтерес з боку інвесторів до державного Укргазбанку.

«По Укргазбанку є вже кілька зацікавлених іноземних компаній», – повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв'ю Новое время.

Відео дня

Керівник Мінфіну не уточнив на якому етапі зараз перебувають переговори щодо можливого продажу націоналізованої у 2009 році фінустанови.

«Буде покупець – ми готові продавати. Цей банк буде успішним на ринку, там сильний менеджмент, цікаві продукти. Він повинен бути у приватному секторі», – сказав Данилюк під час інтерв'ю.

Не назвав міністр й імена потенційних покупців, повідомивши лише, що держава не продасть банк колишнім власникам.

«Ми б хотіли, щоб покупцями були великі іноземні банки, які приносили б і свої технології, і певну корпоративну культуру з фокусом на клієнті. Ми не можемо собі дозволити тих самих власників», – сказав міністр.

На сьогодні Укргазбанк є основним агентом з надання «теплих кредитів» – державної кредитної програми Теплий дім, спрямованої на фінансування населення на утеплення власного житла та енергозбереження.

Також Укргазбанк першим в Україні спільно з платіжною системою Mastercard буде випускати платіжні картки, виготовлені з біологічно чистого матеріалу.

Більш детально про плани Міністерства фінансів читайте в насутпному номері Новое время.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X