Укренерго: Україна тільки заощадить в разі відмови Криму від української електроенергії

10 грудня 2015, 10:37
Можлива відмова окупаційної влади Криму від споживання електроенергії з материкової України не матиме жодних негативних наслідків для української сторони, заявив начальник управління інформаційної політики Укренерго Зіновій Буце

В ефірі Радіо Крим.Реалії він зазначив, що Україна таким чином лише заощадить вугілля.

"Нехай обходяться без нашої енергії. Можливо, йому (Криму) і не дадуть (з Росії) цю енергію", - сказав Буце.

Відео дня

Раніше ставленик російських окупантів в Криму Сергій Аксьонов заявив, що сепаратисти в Криму відмовляться від поставок електроенергії з материкової України в разі їх відновлення.

Нагадаємо, в ніч на 20 листопада в Херсонській області в результаті підриву електроопор були виведені з ладу дві з чотирьох магістральних ліній електропередач, за якими здійснювалося енергопостачання Криму. Пізніше були пошкоджені опори інших ліній електропередач, подача електроенергії в Крим зупинилася.

Кремль 2 грудня оголосив про запуск першої черги енергомосту з РФ в Криму, який покликаний зробити анексований півострів енергонезалежним від материкової України.

Ввечері 9 грудня фахівці зафіксували різке зниження потужності потоку електроенергії, що подається на територію окупованої Криму. Причиною такого зниження могла стати аварія на півострові.

Показати ще новини
Радіо NV
X