Укренерго оголосило тендер на будівництво підстанції вартістю 1,1 млрд грн

11 січня 2017, 10:19
НЕК Укренерго оголосило тендер на будівництво підстанції 500 кВ Кремінська з заходами ПЛ 500 кВ Донбаська-Донська і ПЛ 220 кВ Кремінська-Ювілейна (Кремінський і Попаснянський р-ни Луганської обл.)

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, очікувана вартість нового будівництва становить 1 млрд 83,333 млн грн (без ПДВ). Тендерні пропозиції приймаються до 30 січня, а початок аукціону заплановано на 7 березня. Тендерне забезпечення - 6,5 млн грн.

Відео дня

В закупівлю входить розробка проектної і робочої документації, отримання позитивного звіту експертизи, будівельні роботи, вартість українського та іноземного обладнання.

Фінансування будівництва ПС передбачається за рахунок коштів тарифу Укренерго. Генпідрядник повинен виконати необхідні роботи протягом 2017-2018 рр.

ПС Кремінська дозволить синхронізувати систему електропостачання півночі Донбасу з ОЕС України, яка в даний час працює в схемі острова зі зниженою генерацією Луганської ТЕС. Будівництво підстанції дозволить Сіверськодонецькому Азоту і Лисичанському НПЗ працювати на повну потужність.

Показати ще новини
Радіо НВ
X