Україну визнали найпривабливішою країною для інвесторів

5 вересня 2017, 15:17
Україна є однією з найбільш привабливих країн для вивчення потенційних інвестицій серед керуючих фондами, що інвестують в країни регіону EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки).

Про це повідомило видання Institutional Investor, передає Інтерфакс-Україна .

"32% опитаних інвесторів розглядають Україну як першу країну для поїздки з метою вивчення потенційних угод, 26% мають намір спершу відвідати Румунію, 25% - Нігерію і 24% - Кенію", - свідчать дані опитування, проведеного дослідницьким підрозділом Institutional Investor.

Відео дня

Згідно з опитуванням, найбільше інвестиціями в Україну цікавляться інвестори з Росії та країн СНД.

Також повідомляється про те, що найбільш привабливим інвестиційним напрямком в Україні є сільськогосподарський сектор.

"Українські агрокомпанії показали, що вони можуть впоратися з економічними викликами і політичними ризиками", - повідомив керуючий інвестиційним портфелем Union Investment Сергій Дергачов.

Дослідницький підрозділ Institutional Investor опитав 214 керуючих фондами в 154 компаніях щодо того, яка країна значиться першою в їхньому списку для відвідування в найближчі 12 місяців для вивчення потенційних інвестицій.

Нагадаємо, глава Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевки Аджунер розраховує на збільшення інвестицій банку в реалізацію проектів в Україні в 2017 році до 1 млрд євро.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X