Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Українцям порадили, куди діти невикористані кошти від субсидії

10 жовтня 2016, 11:41
1070
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На субсидіях теж можна економити

Домогосподарствам дозволили використовувати заощаджені за місяць частину субсидій для оплати послуг в іншому місяці, але лише в межах одного опалювального сезону

Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики України.

"Зекономлені сім'ями на субсидії кошти залишатимуться на рахунках людей тільки в межах одного опалювального періоду. Якщо сім'я використовує менше газу, ніж встановлено соціальним нормативом, зекономлені кошти будуть оформляти в рахунок майбутніх платежів, в тому числі обов'язкової плати за комунальні послуги", - йдеться у повідомленні.

До слова, якщо у листопаді, наприклад, родина використала на 100 кубів газу менше норми, то цей обсяг газу можна використати в холодні місяці. 

Уряд також приступив до розгляду питання про монетизацію залишків невикористаних субсидій після завершення наступного опалювального сезону. Пропонується перераховувати зекономлено суму житлової субсидії споживачам, які вели енергозаощадження. 

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України (КМУ) вирішив повернути в державний бюджет невикористані громадянами за опалювальний сезон субсидії на оплату централізованого опалення, газу та електроенергії

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися