Українцям пояснили, як отримати кредит на утеплення будинку

2 грудня 2016, 16:38
Фонд енергоефективності буде компенсувати від 20% до 50% кредитних коштів, виділених на утеплення індивідуальних будинків і ОСББ за трьома пакетам енергоефективності

Про це повідомили в прес-службі віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

"Щоб банки швидко видавали кредити, а Фонд енергоефективності - компенсації за цими кредитами, розроблено три пакети: Легкий, Комплексний, Приватний . Пакети відрізняються оціночною вартістю робіт, терміном їх реалізації і зменшенням в результаті модернізації платежів за газ і комунальні послуги", - пояснив міністр.

Відео дня

Охочий отримати кредит самостійно обирає пакет для отримання від 20% до 50% загальної вартості проекту. Окрім того, для отримання грошей від Фонду енергоефективності власникові будинку або ОСББ потрібно буде зібрати пакет документів: сертифікат енергоаудиту, документи для подання в банк.

А після затвердження пакета з банком, треба буде підписати договір з будівельною компанією і після цього отримати банківський кредит. Лише по завершенні робіт фонд виплатить компенсацію.

Показати ще новини
Радіо НВ
X