Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Українцям нагадали про обов'язок задекларувати всі іноземні доходи

28 лютого, 12:35
1065
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Українці зобов'язані подати декларацію про іноземні доходи

Громадяни України, які отримували іноземні доходи, повинні подати декларацію.

Про це заявив директор Департаменту податків і зборів фізичних осіб Державної фіскальної служби Павло Дроняк, передає прес-служба відомства.

"Усі громадяни, які отримали у 2017 році доходи з-за кордону – спадщину, гонорари, авторські виплати, дивіденди або просто зарплатню, мають їх задекларувати. При цьому декларацію вони мають подати незалежно від того, чи були з цих сум утримані податки", - заявив чиновник.

За його словами, відомство постійно проводить роз'яснювальну роботу з тими, хто може мати іноземні доходи, зокрема, з відомими артистами, спортсменами, моряками, а також жителями прикордонних районів, які виїжджають працювати в сусідні країни.

При цьому у разі, якщо людина вже сплатила податок за тими ставками, які діють в іншій країні, вона має взяти в податкових органах іноземної держави довідку про сплачені суми, які будуть враховані під час перерахунку в Україні.

За даними відомства, у 2017 році українці задекларували іноземні доходи в сумі 4,4 млрд грн, з яких податкові зобов'язання для самостійної сплати податку на доходи фізичних осіб становлять 775,3 млн грн і 64,2 млн грн військового збору.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися